Oto kiralama Bursa

Oto Kiralama Bursa

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kaliteli ve güvenli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimsemiş olan firmamız Aybek Rent A Car,  2010 yılında Bursa'da Oto Kiralama faaliyetlerine başladı. Çalışmalarını Bursa ve diğer araç teslimat merkezlerinde hizmetlerini 7x24 olarak sürdürmektedir.


Aybek Rent A Car olarak; kişisel ya da şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, devamlı ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlıyoruz.
Oto kiralama işleminden sonra düşünmeniz gereken tek şey, onları keyif içerisinde kullanmaktır. 
Sizin mutluluğunuz bizim gurur kaynağımız felsefesi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektir.

Bursa içerisinde kiraladığımız araç sayısının çokluğu ve müşterilerimizin olumlu görüşleri bizim için yol gösterici olmuş ve çalışmalarımızı sürekli olarak pozitif yönde arttırmamızı sağlamıştır.

Bünyemizde; kişisel kiralamada kullanılacak araçlardan, VIP araçlara kadar farklı model ve markalarda vasıtalar bulundurarak sizden gelen taleplere olabildiğince hızlı cevaplar vermeyi amaçlıyoruz.

Bursa Kiralık Araç firmaları arasında Güvenilir bir Oto kiralama firması mı arıyorsunuz? Aybek Rent a Car - Bursa Oto Kiralama, Sizin beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaktadır. Her bütçeye uygun araçlarımız ile kaliteli ve güvenli hizmet vermek için üstün gayret gösteriyoruz.

bursa araç kiralama servisi, oto kiralama bursa, kiralık araç bursa,